skipmenu
en

 mapka_kontakt


tomenu
JIT Plastic s.r.o. je stabilnou spoločnosťou, profilujúcou sa ako "Just-in-Time" dodávateľ pre kvalitatívne vysoko hodnotné plastové komponenty, predovšetkým pre automobilový, elektrotechnický a iný priemysel.
 
V našej spoločnosti sa už od roku 2005 zaoberáme kompletnou realizáciou plastových výliskov stredných rozmerov a čiastkovou i kompletnou montážou dielov. zf
montaz_s V súčasnej dobe náš pracovný kolektív tvorí 40 dobre vyškolených a motivovaných pracovníkov. Sme mladou, dynamickou spoločnosťou s cieľom zdokonaľovať pracovné schopnosti zamestnancov a zabezpečovať ich osobný rast.
Viac ako 10-ročné skúseností našich ľudí v plastikárskom priemysle a profesionálny  prístup pracovného kolektívu  umožňujú vychádzať v ústrety všetkým požiadavkám domácich i zahraničných zákazníkov. forma_s
mitsubishi_02 Stroje a zariadenia pracujú neprestajne 7 dní v týždni, čo je zárukou veľmi promptnej reakcie na požiadavky zákazníkov, vrátane možnosti stálej odbornej konzultácie a poradenstva.
 
Ponúkame vám komplexné služby od návrhu a konštrukcie vstrekovacej formy, cez výrobu nástroja v nástrojárni, až po samotné lisovanie s logistickými službami.
 
Pre vlastnú montáž ponúkame návrh a dodávku montážnych pracovísk a výrobných liniek. Vďaka našej výhodnej polohe v blízkosti diaľničnej siete môžeme flexibilne  a rýchlo reagovať na potreby zákazníka. jit
iso9001s Disponujeme dvoma výrobnými prevádzkami s veľkým výrobným a skladovým priestorom, a preto splňujeme i náročnejšie výrobné podmienky veľkých  zákaziek.
Cieľom pre našu spoločnosť je plniť priania zákazníka na kvalitatívne vysokej úrovni. Usilujeme o najlepšiu spokojnosť všetkých partnerov a snažíme sa priebežne rozširovať okruh zákazníkov a paletu produktov. repleo_graph
handshake Vďaka nášmu know-how, spojenému s vysokou kvalitou, sledujeme cieľ vyhovieť očakávaniam a požiadavkám zákazníka.
 

Spoluprácou s našou spoločnosťou zákazník získava kompletný servis, snahu a pomoc pri riešení akýchkoľvek konštrukčných, výrobných či logistických problémov a tak smerujeme k neustálemu zlepšovaniu celého procesu výroby a spolupráce.